Chcielibyśmy poinformować, że sklep internetowy aktualnie przechodzi planowane prace konserwacyjne. W związku z tym mogą wystąpić tymczasowe utrudnienia w dostępie do niektórych funkcji sklepu oraz opóźnienia w realizacji zamówień. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod adresem email: sklep@butyodszewca.pl
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kacper Global

( ilość produktów: 6 )

Firma “Kacper” to jeden z największych producentów butów ze skóry naturalnej w kraju. Jesteśmy obdarzani zaufaniem Klientów zarówno na rynku polskim, jak i światowym – połowa naszej produkcji jest przeznaczona na eksport. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich jako firma “Kacper” zostaliśmy uhonorowani wieloma złotymi medalami. Jednocześnie udzielamy się także w międzynarodowych imprezach targowych. Samą jakość naszego obuwia potwierdza zadowolenie setek tysięcy Klientów na całym świecie. 

Nasze salony znajdziecie w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni i Zakopanem.

Historia naszej firmy sięga 1997 roku, co oznacza, że na swoją ugruntowaną pozycję na rynku obuwniczym pracujemy już od ponad 23 lat. Stawiamy przy tym na ciągły rozwój technologiczny i dostosowanie się do obecnie panujących trendów. Od tego czasu niezmiennie staramy się, aby nasze obuwie “Kacper” cieszyło się jak największym uznaniem wśród Klientów.

Zarówno w wyborze materiałów, jak i urządzeń do produkcji obuwia, nasza firma “Kacper” stawia na najwyższą jakość. Podczas selekcji dostawców skór stawiamy nacisk na to, by skóry były produkowane w jak najbardziej proekologiczny sposób i nie zawierały żadnych szkodliwych pierwiastków. Wszystkie półprodukty, w które się zaopatrujemy są atestowane – dzięki temu możemy zapewnić Wam obuwie wykonane z najlepszych materiałów. 

Podczas produkcji obuwia “Kacper” używamy nowoczesnych maszyn szwalniczych i montażowych na skutek czego produkcja jest wydajna, a jakość obuwia dorównuje wysokiemu, europejskiemu poziomowi. 

Dajemy z siebie wszystko by zadowolić nawet najbardziej wymagających z Was – naszych Klientów, ponieważ to właśnie Wasz komfort i satysfakcja są dla nas najważniejsze! 

pixel