Darmowa dostawa od 149,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dlaczego warto wybierać buty ze skóry naturalnej

2021-04-14
Dlaczego warto wybierać buty ze skóry naturalnej

 Mimo postępu technologicznego, skóra naturalna wciąż przoduje jako najlepszy surowiec do produkcji obuwia. Poza komfortem noszenia jest niesamowicie trwała, elastyczna oraz odporna na zaginanie. 

 

 Poza tym skóra naturalna to ponadczasowy styl, wyjątkowa wygoda i imponująca solidność na lata. Obuwie wykonane z tego materiału to gwarancja wyjątkowej wygody i lekkości każdego kroku. Skąd ten wyjątkowy komfort? 

 

Skóra naturalna jest materiałem w pełni bezpiecznym i antyalergicznym, pozbawionym wszelkich toksycznych chemikaliów.  Dodatkowo potrafi też... oddychać. To jej ogromny atut. Dzięki wysokim właściwościom w zakresie wentylacji nasze stopy mogą w skórzanych butach także swobodnie oddychać, nie pocą się i nie są narażone na choroby skóry.

 

Buty wykonane ze skóry naturalnej, zwłaszcza modele od znanych i cenionych producentów, to obuwie dość kosztowne w zakupie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku długich butów zimowych, które ze wglądu na ilość zużytych materiałów, są zazwyczaj najdroższe. Jednak dzięki ich wytrzymałości jest to inwestycja na długie lata. 

pixel