Chcielibyśmy poinformować, że sklep internetowy aktualnie przechodzi planowane prace konserwacyjne. W związku z tym mogą wystąpić tymczasowe utrudnienia w dostępie do niektórych funkcji sklepu oraz opóźnienia w realizacji zamówień. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod adresem email: sklep@butyodszewca.pl
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Półbuty skórzane męskie na Bal Studniówkowy czy Karnawał?

2022-01-08
Półbuty skórzane męskie na Bal Studniówkowy czy Karnawał?

Studniówka to pierwszy poważny bal karnawałowy na który czekają uczniowie szkoły średniej całe cztery lata. Najważniejsze Słowa tego wyjątkowego balu to - Poloneza czas zacząć … to rozpoczęcie najważniejszej chwili na Balu Studniówkowym. Tymi pierwszymi słowami i pierwszymi krokami narodowego tańca polskiego, rozpoczyna się pierwszy poważny bal wyczekiwany przez uczniów szkoły średniej.

Jednakże wyczekiwania do studniówki to długie przygotowania organizacyjne balu ale także przygotowanie ubioru na ten najważniejszy bal. Pierwsze kroki poloneza pokazują jak wiele pracy i prób było aby przygotować ten pierwszy taniec. Założenie garnituru czy smokingu jest odwiecznym tematem rozmów co będzie pasowało w tym roku. Do tego jeszcze koszula, spinki, krawat, pasek, skarpetki i jedno z najważniejszych z całościowego wyglądu to: półbuty męskie skórzane.

Dopasowane obuwie na miarę daje odpowiedz na pytanie jak nas widzą tak o nas piszą. Buty do garnituru czy smokingu na studniówkę czy karnawał - czarne, ciemno brązowe, jasno brązowe, bordoweniebieskie  jakie wybrać?

Jedno jest pewne najlepsze dopasowane obuwie będzie pasowało z polskiej produkcji obuwia od polskich rzemieślników tylko takimi możemy oczarować wszystkich  wytwornymi i niepowtarzalnymi butami, eleganckimi i przede wszystkimi wygodnymi i z naturalnej skóry bo przecież musimy w nich przetańczyć całą noc.

Buty od szewca to buty produkowane ręcznie każda para jest dopracowana i daje gwarancję wygody i elegancji, w takich jesteśmy wstanie przetańczyć całą noc  nie tylko balu studniówkowego a także wielu innych balach karnawałowych.

pixel