Chcielibyśmy poinformować, że sklep internetowy aktualnie przechodzi planowane prace konserwacyjne. W związku z tym mogą wystąpić tymczasowe utrudnienia w dostępie do niektórych funkcji sklepu oraz opóźnienia w realizacji zamówień. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod adresem email: sklep@butyodszewca.pl
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Trapery na wiosnę, wysokie czy niskie?

2022-02-09
Trapery na wiosnę, wysokie czy niskie?

Trapery w kolorze brązowy, czarny czy kolorze camel?

Kupując trapery zawsze jesteśmy nastawieni do czego nam będą potrzebne a konkretnie gdzie w nich będziemy chodzili najczęściej jak to w przysłowiu „czy codziennie, czy od święta”, może do pracy, a może na leśne i górskie spacery, a może na zakupy lub na co dzień.

Jedno jest ważne traper to but na każdą okazję.

Statystycznie wśród sprzedaży najczęściej kupowany jest Traper z naturalnej skóry koloru czarnego. Jego kolor jest odpowiedni na każdą pogodę, czy to deszcz, śnieg słońce, a kolor zawsze pasuje do odpowiedniego ubioru.

Traper z naturalnej skóry koloru brązowy to zawsze dobry wybór to także styl, męskość, odwaga. Trapery brązowe zawsze pasują do odpowiedniego stroju czy to do jeans, sztruksu czy innych materiałów. Kolor brązowy statystycznie najczęściej kupowany jest przez młodzież ale kupowany jest również przez się mężczyzn w każdym wieku.

Znaczenie ma abyt traper czarny, brązowy, camel był wyprodukowany z naturalnej skóry, bo tylko ona gwarantuje komfort, estetykę i przyjemność z chodzenia oraz nie przemakają i łatwo je wyczyścić.
Na stronie butyodszewca.pl znajdziemy obuwie wyprodukowane z naturalnej skóry przez polskich producentów, jurajskich rzemieślników.

Polecane

Trzewiki męskie ocieplane Komodo 885 kolor Camel

Trzewiki męskie ocieplane Komodo 885 kolor Camel

279,00 zł brutto/1paraNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 269,00 zł/1paraCena regularna 319,00 zł brutto/1para
Trzewiki męskie brązowe ocieplane Komodo 885

Trzewiki męskie brązowe ocieplane Komodo 885

239,00 zł brutto/1paraNajniższa cena z 30 dni przed obniżką 269,00 zł/1paraCena regularna 279,00 zł brutto/1para
pixel