Darmowa dostawa od 70,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

OPAL

( ilość produktów: 4 )

Producent obuwia Opal - Jerzy Pilis, prawdziwy fachowiec, stara sprawdzona szkoła szewstwa z Żarek.

Właśnie to doświadczenie pozwala Jerzemu Pilisowi (prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie) na produkcję wyjątkowo komfortowych i eleganckich butów, które są tworzone w oparciu o światowe trendy. To także najwyższej jakości materiały od renomowanych dostawców, dzięki czemu tworzone przez markę ''Opal'' buty są takie wygodne i trwałe. Do produkcji używają wysokojakościowej, garbowanej w Polsce skóry. Wznosząca się niedaleko zakładu szewskiego strażnica Zbója herbu Kornicz w Przewodziszowicach jest niemym świadkiem rozwoju i tradycji firmy.

Zawód szewca był w tej rodzinie od dziada pradziada.

Skóra naturalna, z której są produkowane buty, jest najzdrowsza dla naszych stóp. Buty skórzane nie bez powodu są jednymi z najstarszych rodzajów, jakie zna ludzkość. Skóra naturalna nie powoduje uczuleń i podrażnień oraz nieustannie odprowadza wilgoć. Stopa w takich butach może poruszać się swobodnie i oddychać.
Polskie rzemiosło ma się całkiem dobrze. Dowodem na to jest firma ''Opal'', marka obuwnicza pana Jerzego Pilisa, która łączy w swoich projektach rzemiosło, olbrzymie doświadczenie i kreatywny design.

Polski producent obuwia Opal

pixel